Gala taneczno-muzyczna uczestników zajęć DK Boguszowice - DK Boguszowice

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Gala taneczno-muzyczna uczestników zajęć DK Boguszowice

13 czerwca 2022 17:00 18:00

Zapraszamy na pokaz młodych talentów, uczestników zajęć tanecznych i muzycznych DK Boguszowice: Street Dance Patrycji Amborskiej, Tańca Współczesnego Anny Burek, a także wokalistów kształcących się pod opieką Joanny Spandel i gitarzystów, którzy doskonalą grę na instrumencie u Karola Husaka.

Czas podsumować rok ciężkiej pracy! Artystyczne talenty naszych podopiecznych rozwijały pod opieką fantastycznych instruktorów. Zobaczcie co zaprezentują na naszej scenie – gwarantujemy wyjątkowe doznania artystyczne!

Bilet: 3 zł

Patrycja Amborska – instruktorka tańca, przygodę z tańcem rozpoczęła mając 9 lat w Wodzisławskim Centrum Kultury. Aktualnie tańczy w Teatrze Tańca Memento, który specjalizuje się w tworzeniu spektakli tanecznych w oparciu o technikę tańca współczesnego oraz street dance. Na zajęciach stawia nie tylko na uczenie się choreografii ale przede wszystkim na opanowanie podstaw tańca Hip Hop.

Anna Burek – instruktorka tańca współczesnego i improwizacji, choreografka, fotografka i projektantka grafiki. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu (magister sztuki na wydziale Grafiki i Sztuki Mediów), ukończyła Podstawy Choreografii Scenicznej w ramach Krakowskiej Hurtowni Ruchu. Uczestniczyła w wielu warsztatach oraz konwentach tanecznych i improwizacyjnych, kształcąc się pod okiem wybitnych osobowości tańca. Założycielka AB STUDIO. Artystyczna dusza, ciągle w ruchu, jej główną pasją jest wspinanie.

Joanna Spandel – sopranistka,  nauczyciel śpiewu i czynnie koncertująca wokalistka. Laureatka konkursów wokalnych. Przez wiele lat współpracowała z Chórem Polskiego Radia w Krakowie, Operą i Filharmonią w Krakowie, Operą w Hamburgu. Jako solistka występowała na scenach zarówno w Polsce, jak i zagranica. Wykładowca Szkoły Musicalowej w Lazise we Włoszech. Laureatka nagrody Prezydenta Miasta Rybnika w dziedzinie kultury i sztuki. Absolwentka Wydziału Wokalnego Akademii Muzycznej w Katowicach; PSM II st. w Krakowie i Rybnickiej Szkoły Muzycznej. Brała udział w wielu wokalnych kursach mistrzowskich, zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Karol Husak – gitarzysta, doświadczony pedagog, udzielający lekcji od podstaw (nauka akordów i rytmu) po zaawansowane techniki gry improwizacyjnej. Grający i tworzący repertuar kilku rybnickich zespołów, fan muzyki i kolekcjoner płyt.

3zł

PRZYJACIELE I PARTNERZY

Back to top