Gala Taneczna uczestników zajęć Balet & Jazz - DK Boguszowice

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Gala Taneczna uczestników zajęć Balet & Jazz

24 czerwca 14:30 19:00

Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach zaprasza na finałową galę taneczną uczestników zajęć „Balet & Jazz – taniec klasyczny i jazzowy” sezonu 2022/2023, prowadzonych przez Oliwię Piontek.

Taniec to życie, ciało, rytm i obraz. Taniec to wyzwolenie przez ciało – instrument, który prowokuje
myśl – uczucie. Taniec bez słów wyraża nas samych, wyzwala piękno widziane w nieustającym ruchu
ciała. Wzrusza i zaskakuje!
Gala ta będzie pięknym podsumowaniem roku ciężkiej pracy naszych podopiecznych. Świętujmy razem z nimi! Zobaczcie, co zaprezentują na naszej scenie – gwarantujemy wyjątkowe doznania artystyczne!

Bilet w cenie 5 zł upoważnia do wejścia na tylko jedną część gali. Wydarzenie odbędzie się w trzech częściach, w trakcie których będą występowały uczestniczki wymienionych niżej grup:

Sobota 24.06 – 14:30- 16:00:

  • grupa czwartek 15:25- 16:00
  • grupa wtorek 16:00-17:00
  • grupa czwartek 17:00 – 18:00

Sobota 24.06 – 17:30 – 19:00:

  • grupa wtorek 15:25- 16:00
  • grupa czwartek 16:00-17:00
  • grupa. PRO

Niedziela 25.06 – 17:30 – 18:45:

  • grupa wtorek 17:00 – 18:00
  • grupa wtorek 18:00 – 19:00
  • grupa czwartek 18:00 – 19:00

Kilka słów o instruktorce:

Oliwia Piontek – absolwentka Krakowskich Szkół Artystycznych na kierunku choreografia tańca. Studentka trzeciego roku jednolitych studiów magisterskich na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Specjalizuje się w tańcu jazzowym, współczesnym oraz klasycznym,  jak również jest certyfikowanym animatorem zabaw. Od najmłodszych lat związana z Teatrem Ziemi Rybnickiej oraz Studiem Tańca Vivero. Tancerka najwyższej krajowej klasy „A” w stylu “Jazz” oraz “Modern & Contemporary”. Ponadto brała udział w wielu spektaklach, musicalach oraz projektach. Mistrzyni Świata, Wicemistrzyni oraz Finalistka Mistrzostw Polski, Europy i Świata Federacji IDO.

W trakcie zakupu biletu bardzo prosimy o prawidłowy wybór części gali.

5zł

PRZYJACIELE I PARTNERZY

Back to top