Gala Finałowa uczestników zajęć Oliwii Piontek i Patrycji Amborskiej - DK Boguszowice

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Gala Finałowa uczestników zajęć Oliwii Piontek i Patrycji Amborskiej

20 czerwca 2021 18:00 19:00Zapraszamy na pokaz młodych talentów w wykonaniu uczestników naszych zajęć tanecznych prowadzonych przez Oliwię Piontek – Balet i Modern balet oraz Patrycję Amborską – Street Dance w sezonie 2020/21.

Oliwia Piontek – od dziecka związana z Teatrem Ziemi Rybnickiej oraz ze Studiem tańca Vivero, tancerka, trenerka oraz zawodniczka. Od niedawna związana również z Domem Kultury w Chwałowicach i Boguszowicach. Absolwentka technikum o profilu Technik Żywienia. Studentka drugiego roku jednolitych studiów magisterskich na kierunku Pedagogika; wczesnoszkolna i przedszkolna,  jak również certyfikowany animator zabaw (muzyka łagodzi obyczaje, w zdrowym ciele zdrowy duch, wyobraźnia nie ma granic). Od najmłodszych lat związana z tańcem i teatrem. Specjalizuje się w tańcu jazzowym oraz współczesnym,  który stał się jej największą pasją. Tancerka najwyższej, krajowej klasy „A” w stylu Jazz oraz Modern & Contemporary. Brała udział w wielu spektaklach i musicalach. Jak również Mistrzyni Świata, Wicemistrzyni oraz Finalistka Mistrzostw Polski, Europy i Świata Federacji IDO.

Patrycja Amborska – przygodę z tańcem rozpoczęła mając 9 lat w Wodzisławskim Centrum Kultury. Aktualnie tańczy w Teatrze Tańca Memento, który specjalizuje się w tworzeniu spektakli tanecznych w oparciu o technikę tańca współczesnego oraz street dance. Na zajęciach stawia nie tylko na uczenie się choreografii ale przede wszystkim na opanowanie podstaw tańca Hip Hop

2zł

Back to top