Filmowy Zefir – bezpłatny seans - DK Boguszowice

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Filmowy Zefir – bezpłatny seans

18 listopada 2022 18:00 19:30

Tym razem na dużym ekranie DK Boguszowice lekka i niezwykle śmieszna komedia w gwiazdorskiej obsadzie: Jack Nicholson, Diane Keaton, Keanu Reeves i Amanda Peet bez wątpienia wprawią nas w doskonały nastrój!

Przed Wami kolejna błyskotliwa komedia Nancy Meyers, autorki „Czego pragną kobiety”. Diane Keaton za swoją kreację została nominowana do Oscara i otrzymała Złoty Glob. Nicholson gra w „Lepiej późno niż później” rolę Harry’ego Sanborna, starzejącego się właściciela wytwórni płytowej. Mężczyzna nie narzeka na brak pieniędzy, a także – pomimo swojego wieku – na brak powodzenia u kobiet. Interesują go jednak wyłącznie kochanki co najmniej o połowę młodsze od niego. Obecnie Sanborn spotyka się z atrakcyjną Marin (Amanda Peet). Dziewczyna proponuje mu romantyczny weekend w letnim domu swojej matki, znanej pisarki Eriki Barry (Diane Keaton). Miłe chwile parze kochanków nieoczekiwanie przerywa nagły powrót właścicielki posiadłości. Zaskoczona widokiem podstarzałego amanta córki Erica chciałaby jak najszybciej pozbyć się go z domu, by móc zasiąść do pracy. Pech chce, że Sanborn dostaje ataku serca. Trafia do szpitala. Szybko z niego wychodzi, ale młody doktor Julian Mercer (Keanu Reeves) zaleca mu kilkudniowy pobyt na wsi.

Akcja staje się jeszcze ciekawsza, gdy zaraz po powrocie ze szpitala do letniego domu Eriki Marin, która wcale nie ma ochoty opiekować się chorym przyjacielem, wyjeżdża, zostawiając Sanborna matce. Relacje neurotycznej Eriki z Harrym, w którym widzi ona szowinistę i egocentryka, nie są łatwe. Z czasem jednak nawiązuje się między nimi nić porozumienia i – choć trudno im się do tego przyznać – znakomicie bawią się w swoim towarzystwie. Jednocześnie starania o względy pisarki podejmuje doktor Marcer. Harry również nie pozostaje obojętny na wdzięki kobiety, którą metryka jeszcze niedawno wykluczyłaby z grona jego potencjalnych kochanek.

Wstęp wolny.

Bezpłatnie

PRZYJACIELE I PARTNERZY

Back to top