Filmowy Zefir – bezpłatny seans - DK Boguszowice

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Filmowy Zefir – bezpłatny seans

9 grudnia 2022 18:00 19:30

W przedświątecznej atmosferze proponujemy Wam inteligentną komedię romantyczną w gwiazdorskiej obsadzie. Film niesie idealne przesłanie – najlepsze święta przeżyjemy wtedy, gdy zerwiemy ze starymi nawykami.

Za tą świetną produkcją stoi Nancy Meyers, reżyserka takich filmów jak: „Lepiej późno niż później” czy „To skomplikowane”. Rolę pięknej i ambitnej Amandy gra tu Cameron Diaz. Jej bohaterka prowadzi w Los Angeles dobrze prosperującą agencję reklamową. Mniej szczęścia ma ona jednak w życiu prywatnym. Gdy dowiaduje się o zdradzie swojego chłopaka, w napadzie szału wyrzuca go z domu. W tym samym czasie z powodu złamanego serca cierpi też mieszkająca w Anglii Iris, w której rolę wciela się Kate Winslet. Iris jest redaktorką kolumny ślubnej w gazecie.

Obie rozczarowane miłością kobiety poznają się na stronie internetowej oferującej czasową zamianę domów. Pod wpływem impulsu postanawiają, że na okres Bożego Narodzenia udostępnią sobie nawzajem swoje mieszkania. Akcja komedii „Holiday” nabiera tempa, gdy Amanda wyrusza do śnieżnej Anglii, a Iris leci do słonecznego Miasta Aniołów. Po dotarciu na miejsce Amanda poznaje przystojnego brata Iris, Grahama – w tej roli Jude Law. Iris zaś spotyka sympatycznego współpracownika Amandy, Milesa, którego postać gra Jack Black. Odtąd życie obu kobiet się zmienia…

Wstęp wolny.

Bezpłatnie

PRZYJACIELE I PARTNERZY

Back to top