Filmowy Zefir – bezpłatny seans - DK Boguszowice

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Filmowy Zefir – bezpłatny seans

28 kwietnia 18:00 19:30

Ponadczasowy melodramat w gwiazdorskiej obsadzie! Tego jeszcze nie było w naszym kinie! Starannie zrealizowana superprodukcja z 1994 czeka na Was w Kinie Zefir.

Film jest adaptacją noweli Jima Harrisona z 1979 roku o tym samym tytule. Reżyserem filmu był Edward Zwick, W ciągu dwóch pierwszych miesięcy wyświetlania w kinach Ameryki Północnej film zarobił prawie 60 milionów dolarów. Był nominowany w trzech kategoriach do Oscarów i zdobył nagrodę za najlepsze zdjęcia dla Johna Tolla.


Niezapomniana opowieść o trzech braciach, lojalności, o próbie, na którą wystawia ich wojna i wreszcie o sile miłości. Brad Pitt wciela się w postać Tristana, najbardziej niesfornego z rodzeństwa. Jego zachowanie zaczyna zagrażać bratu, przez co rodzina wkracza na ścieżkę zdrady i autodestrukcji.
Od pól bitewnych Europy, po najdalsze kresy cywilizacji, „Wichry namiętności”  śledzą pełną przeszkód podróż Tristana ukazując jak młody chłopak staje się mężczyzną, a następnie legendą. W pozostałych rolach występują Anthony Hopkins, Aidan Quinn, Julia Ormond i Henry Thomas.

Bezpłatnie

PRZYJACIELE I PARTNERZY

Back to top