Жадан і Собакi - koncert akustyczny - DK Boguszowice

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Жадан і Собакi – koncert akustyczny

8 marca 17:00 18:30

Zapraszamy serdecznie na koncert Жадан і Собаки, zespołu uznawanego za jeden z najważniejszych przedstawicieli nowej fali rocka na Ukrainie!

Grupa muzyków pochodzi z Charkowa i gra razem od 2000 roku. Od tamtej pory zdobyła ogromną popularność na Ukrainie i za granicą, dzięki swojej oryginalnej i niepowtarzalnej muzyce oraz charyzmie lidera zespołu, Serhija Żadana.

W okrojonym składzie, ale z gigantyczną energią zagrają dla Was swoje największe przeboje, które zna doskonale cała walcząca Ukraina!

W trakcie koncertu będziemy zbierać pieniądze na wsparcie ukraińskiej armii, która wciąż walczy na wschodzie kraju. Żadan i jego zespół zawsze byli aktywni w życiu społecznym i politycznym Ukrainy, a teraz mają okazję pomóc swojemu krajowi w trudnym momencie.

Aktualnie formacja gra serię charytatywnych koncertów w Europie. Bardzo się cieszymy, że nasza scena stała się jej częścią!

Wstęp na koncert jest wolny! Nie przegap okazji, by zobaczyć jedną z najważniejszych ukraińskich kapel na żywo i jednocześnie pomóc w dobrej sprawie dobrowolnym wsparciem.

Bezpłatnie

PRZYJACIELE I PARTNERZY

Back to top