9 grudnia 2017

9 grudnia, g. 18oo

KOLEGA MELA GIBSONA

Spektakl w wykonaniu Teatru Korez, w reżyserii Waldemara Patlewicza.

Boguszowicka publiczność miała na początku tego roku możliwość zobaczyć znakomity spektakl „Mianujom mie Hanka” w reżyserii Mirosława Neinerta. Tym razem dyrektor Teatru Korez zaprezentuje się aktorsko na scenie Domu Kultury w Boguszowicach w monodramie autorstwa Tomasza Jachimka „Kolega Mela Gibsona”.

Kim jest aktor, gdy nie jest już bohaterem? Kiedy zdejmie perukę i rajtuzy? Nadal na niego patrzą, a on nie traci głosu. A kiedy zamiast peruki włoży więzienny drelich, kostium i tak robi swoje, uruchamiając osobowość sceniczną.
Sytuacja przesłuchania także jest mu dobrze znana – a tu jeszcze czas niczym nie ograniczony! Upojenie własnym głosem i pragnienie wywoływania zachwytu niosą opowieść coraz dalej i dalej… Kim jest aktor? Kolegą Mela Gibsona. Lokalną znakomitością. Feliksem Rzepką.

Ceny biletów:
– 30 zł w przedsprzedaży
– 40 zł w dniu spektaklu
– 20 zł – bilet SENIOR*
– 5 zł – bilet SCHODÓWKA**

Bilet SENIOR – oferta dla osób, które ukończyły 60 rok życia.
** Bilet SCHODÓWKA – specjalna oferta dla młodzieży, do ukończenia 26 roku życia.  Bilety bez wyznaczonego miejsca do siedzenia (możliwość zajęcia wolnego miejsca, lub siedzenie na specjalnych „pufach”). Bilety dostępne w sekretariacie Domu Kultury na 1 godzinę przed spektaklem.

 

Bilety do nabycia w sekretariacie Domu Kultury
lub przez internet:

Biletyna.pl

UWAGA! System biletyna dolicza 1 zł opłaty manipulacyjnej do każdego biletu zakupionego przez internet!