4 marca – Piękna i Bestia

4 MARCA o godz. 11:00 zapraszamy na WIELKI FILMOWY PRZEBÓJ 2017 ROKU!

„Piękna i Bestia”

Kolejna kostiumowa adaptacja klasycznej bajki Wytwórni Disney’a w reżyserii Bill Condon’a w gwiazdorskiej obsadzie: Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Josh Gad,Kevin Kline.

To prawdziwe kino familijne, przeznaczone zarówno dla dzieci od 6 lat jak i o wiele starszych widzów.

Bella (Emma Watson) jest piękną i wrażliwą dziewczyną, która żyje razem z ojcem Maurycym (Kevin Kline) w małej francuskiej wiosce. Pewnego dnia mężczyzna wpada w tarapaty. Zostaje uwięziony w magicznym zamku przez mieszkającą tam bestię (Dan Stevens). Aby uwolnić ojca, Bella ofiarowuje gospodarzowi własną wolność. Dziewczyna dostaje komnatę na zamku, gdzie usługują jej zaczarowane przedmioty – zegar Trybik, świecznik Płomyk, czy miotełka Puf Puf. Chcąc ratować córkę, Maurycy prosi o pomoc butnego myśliwego – Gastona (Luke Evans), który pragnie ożenić się z Bellą. Dziewczyna tymczasem odkrywa, że potwór wcale nie jest taki straszny, jak początkowo myślała…
 
fot. materiały oficjalne
Kultowa bajka Disneya w nowej, atrakcyjnej odsłonie. Znany z filmów Dreamgirls i dwóch części Sagi Zmierzch, reżyser Bill Condon (Oscar za scenariusz do Chicago) bardzo odświeża pierwowzór z lat dziewięćdziesiątych, tworząc pełną emocji, widowiskową opowieść o potędze miłości. Jednocześnie twórcom udaje się zachować wierność zarówno fabuły, jak i przesłania oryginału. W efektownym wizualnie filmie nie brakuje chwytających za serce scen i piosenek. 
Produkcja zarobiła ponad miliard dolarów na całym świecie i została wyróżniona pięcioma statuetkami Teen Choice.

Bilety w cenie 5 zł do nabycia w sekretariacie Domu Kultury
lub za pośrednictwem portalu:

Biletyna.pl

Uwaga! Biletyna.pl dolicza 1 zł opłaty manipulacyjnej do każdego biletu zakupionego za pośrednictwem portalu!