Nabór na zajęcia 2020/21
Szanowni Państwo!

Z wielką radością pragnę poinformować o uzyskaniu pozwolenia od Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rybniku na wznowienie działalności naszego Domu Kultury. Aktualnie zespół DKBoguszowice pracuje nad jak najszybszym dostosowaniem budynku do rozpoczęcia nowego sezonu w stanie epidemii.

Jednocześnie serdecznie zapraszam Państwa na OTWARCIE NOWEGO SEZONU 2020/21 Domu Kultury w Boguszowicach pod nazwą „Twórcze Odrodzenie”, które odbędzie się 19 września przed budynkiem Domu Kultury. W programie wiele atrakcji m.in. zajęcia z instruktorami, zabawy, animacje i muzyka na żywo.

Mam nadzieję, że wkrótce wszyscy się spotkamy i będziemy mogli korzystać z pełnej oferty Domu Kultury w Rybniku-Boguszowicach. 

Z poważaniem

Cezary Biesiadecki – Dyrektor Domu Kultury w Rybniku-Boguszowicach wraz z Zespołem

W nowym sezonie oferujemy różnorodność zajęć artystycznych, w dziedzinach: PLASTYKA, RĘKODZIEŁO, MUZYKA, TANIEC, TEATR, REKREACJA i HOBBY. Zapraszamy do skorzystania z nowej oferty zajęć  wraz z możliwością zapisów przez Internet –  strefazajec.pl.
Rozpoczęcie zajęć indywidualnych zaplanowaliśmy na 9 września, natomiast grupowych na 1 października. Niebawem także pojawią się aktualne informacje dotyczące kalendarza najbliższych wydarzeń kulturalnych.

Poniżej przedstawiamy listę naszych propozycji z podziałem na dziedziny – wszystkie szczegóły znajdziecie po kliknięciu na nazwę interesujących Was zajęć:


 

 

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem – KLIKNIJ TUTAJ oraz szczegółami dotyczącymi OPŁAT i ZAPISÓW