Mali Tropiciele Wielkich Przygód

21 marca o 16.00 dowiecie się… dokąd tupta nocą jeż… pigmejski? Kolejna edycja Małych Tropicieli Wielkich Przygód będzie poświęcona właśnie JEMU!
Swoim urokiem podbija serca wszystkich. Nie da się ukryć – to bardzo wdzięczne zwierzątko. Jest zabawne, łatwo się oswaja, a co najważniejsze nie wywołuje reakcji alergicznych.
Z pewnością z racji kolców nie jest to pupil do przytulania, ale i tak daje wiele radości.
Profesjonalny hodowca opowie o tym jak żyją jeże pigmejskie i odpowie na wszystkie pytania dzieciaków. Czy są zwierzętami nocnymi? Co jedzą? Ile latek żyją oraz czy można je kąpać?

Podczas godzinnej opowieści dzieci będą mogły zaobserwować zachowanie naszego gościa, poprosimy o wspólne nakarmienie jeża pod czujnym okiem jego opiekuna, a po spotkaniu z jeżem nastąpi dalsza część nauki – warsztaty ekologiczne.

Twórcze i edukacyjne działania dla Dzieci, które służą przekazywaniu wiadomości z szerokiego świata nauki i sztuki. Fascynacja jest pierwszym krokiem na ścieżce wiedzy, dlatego wybierane zagadnienia to przede wszystkim zbiór ciekawostek, które pobudzają wyobraźnię, inspirując dalszy rozwój w wybranym kierunku. Naszym atutem są otwarci, charyzmatyczni instruktorzy, którzy dzielą się z Małymi Tropicielami nie tylko swoją wiedzą, ale przede wszystkim pasją, która przenika wszystko, co robią.

Bilet – 25 zł
Zapisy w kasie DK Boguszowice

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s