Naturalnie Baby dla Bab

Naturalnie Baby dla Bab z Katarzyną Miller – spotkanie, targowisko, warsztaty, niespodzianki…

9 marca 2019r. w Domu Kultury w Rybniku Boguszowicach od 16:00 do 21:00

W tym szczególnym Dniu Kobiet, niosącym obietnicę, że wiosna już blisko, będziemy miały okazję obudzić z zimowej hibernacji naszą kobiecą RADOŚĆ. Uwolnimy się od zbędnego balastu i odsuniemy od siebie to, co nam już nie służy.

Gorąco zapraszamy na nadzwyczajne spotkanie z cudowną, pozytywną energią Pani Katarzyny Miller!

Czeka Was wieczór pełen wyjątkowych wrażeń w muzycznych oparach muzyki z lat 20-stych w wykonaniu zespołu Zawiało RETRO Projekt.

Cena biletu na Spotkanie z Katarzyną Miller o godzinie 19.00 – 35 zł KUP BILET

(Na straganie z książkami będzie można zakupić książki Katarzyny Miller).

Od godziny 16:00 polecamy moc atrakcji:

WARSZTATY naturalne i artystyczne od 16:00 do 18:30. Koszt warsztatów od 25 do 40zł, szczegóły poniżej.

– Babska KAWIARENKA, gdzie możecie nabyć smakowite potrawy z Restauracji “Ino Wino” oraz “SuroJadalni”.

TARGOWISKO natury i rozwoju w holu głównym, gdzie odwiedzić można będzie stanowiska z rękodziełem: “Jadwabna Pracownia” – malowana odzież i chusty, “Wokółszyjniki” – biżuteria wełniana, stragan z książkami rozwojowymi, o których opowie doradca Dorota Citkowska z Warszawy, stragan ze zdrową żywnością z “Zielonej Spiżarni” i ekologicznymi kosmetykami Z “Eko Domku”, naturalne dodatki do wnętrz z “Wall&Art”, etc…

NIESPODZIANKI: degustacja win oraz kawa i herbata ze słodkim dodatkiem GRATIS, konkursy z nagrodami!

Warsztaty naturalne i artystyczne “Naturalnie Baby dla Bab” od 16:00 do 18:30. Świętując KOBIECOŚĆ, polecamy wyjątkowe warsztaty artystyczne, naturalne i kobiece przed spotkaniem z Panią Katarzyną Miller, będą to: “Organiczne Toniki Ziołowe”, “Naturalne Mydła”, “Witrażowa Biżuteria”, “Łapacze Snów”, “Relaksacja z Jogą w Dźwiękach mis i gongów” oraz “Zdrowa Kuchnia z dietetyczką TCM”

Zapisz się już dzisiaj na wybrany warsztat:

1. Warsztaty: Organiczne Toniki Ziołowe.
„Kosmetyki 2EKO – ekologiczne i ekonomiczne”. Poznamy Właściwości lecznicze i kosmetyczne popularnych ziół z lasu, łąki i ogrodu. Na warsztatach poznamy popularne zioła, przyprawy, rośliny z ogrodu kwiatowego, które posiadają cenne i nieznane właściwości kosmetyczne i lecznicze. Zdobędziemy wiedzę w jaki sposób można zrobić samodzielnie kosmetyki by używać ich na co dzień. Każda z nas zrobi dla siebie spersonalizowany organiczny tonik ziołowy by zabrać go ze sobą.

Prowadząca udziela również porad i odpowie na wasze pytania.

Elżbieta Gorzka-Kmieć – Od 25 lat zielarstwo i ekologia, obok teatru i psychologii są jej największymi pasjami, a pasja zielarska jest jednocześnie kontynuacją rodzinnej tradycji .

Wiedzę i doświadczenie związane z zielarstwem i ekologią wykorzystuje w codziennym życiu i służy nimi swoim bliskim, znajomym, ludziom, którzy uczestniczą w warsztatach zielarskich, a także w pracy zawodowej podczas realizacji różnego rodzaju projektów.

Sala Edukacyjna mała – IIp

Koszt : 40zł /os (10 miejsc) – Kup BILET

2. Warsztaty mydlarskie.
Kreatywne warsztaty wytwarzania artystycznych mydeł z naturalnych produktów kosmetycznych oraz wyjątkowych receptur, które pozwolą wam eliminować z naszego życia szkodliwe substancje i zbędną chemię. Po wykonaniu i zastygnięciu mydełka, będziecie mogły je zapakować i oczywiście zabrać do domu.

Warsztaty poprowadzi artystka zafascynowana naturalnymi kosmetykami, naturoterapią i tworzeniem biżuterii – Joanna Sawicka-Świerczyńska.

Sala Ceramika – IIp

Koszt : 35zł /os (10 miejsc) – Kup BILET

3. Warsztaty: Biżuteria witrażowa.
Na tym warsztacie stworzycie drobną biżuterię witrażową. Popracujecie z wyobraźnią i zdolnościami twórczymi. Dowiecie się, czym charakteryzuje się metoda witrażu Tiffany’ego. Poznacie technikę pracy ze szkłem, żeby na koniec zostać posiadaczką własnoręcznie zrobionej szklanej ozdoby.

Elwira Zembrzuska: Od 25 lat zajmuje się projektowaniem. Jest konserwatorem zabytków o specjalności witraż. Od 2006 roku prowadzi autorską pracownie witrażu i mozaiki PIEKARNIE. Współpracowała z wieloma czołowymi polskim projektantami i artystami w dziedzinie projektowania i witrażu.

Designerka, malarka, ilustratorka, fotograficzka. Obecnie pracuje jako artysta plastyk oraz projektant grafiki w Domu Kultury Boguszowice. Praktykuje jogę, prowadzi zajęcia jogiczne i plastyczne dla dorosłych i dzieci.

Sala Rękodzieło – II piętro

Koszt : 30zł /os (10 miejsc) – Kup BILET

4. Warsztaty: Łapacze snów.
Podczas warsztatów stworzymy etniczne ozdoby inspirowane kulturą Indian Północnej Ameryki. Z koralików, piór, wstążek, koronek i bawełnianych sznurków wyplatać będziemy nocnego strażnika naszych marzeń.

Warsztaty poprowadzi pasjonatka i artystka rękodzieła Agnieszka Stuchlik, która prowadzi pracownię wikliny w DK Boguszowice. Ciepła osobowość, sprawne dłonie i umiejętność dzielenia się wiedzą sprawiły, że instruktorka jest zapraszana do współpracy przy różnych ciekawych inicjatywach.

Sala Plastyczna – IIp.

Koszt : 25zł /os (10 miejsc) – Kup BILET

5. Warsztaty: Relaksacja z Jogą w dźwiękach mis i gongów.
Zapraszamy na spotkanie z Kornelią Popek: będzie joga i relaksacja w dźwiękach mis i gongu. Trochę teorii i dużo praktyki; z ciałem, oddechem i koncentracją oraz umiejętnością rozluźniania. Będziemy się ruszać i odpoczywać więc zabierz ze sobą wygodny (luźny) strój.

Kornelia Popek – joginka, artystka zamiłowana w dźwiękach mis i gongów, malarka.

Sala Kameralna – Parter

Koszt : 40zł /os (15 miejsc) – Kup BILET

6. Warsztaty: Zdrowa Kuchnia Tradycyjnej Chińskiej Medycyny.
Warsztat kulinarno-rozwojowy połączony z wykładem pt. Kobieta MOCY. Poznasz tajniki dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i odżywiania dla kobiet, zalecenia ziołolecznicze w najczęściej spotykanych dolegliwościach kobiecych, kobiece kwiaty, super foods oraz wskazówki pomocne w samodiagnozie. Wspólnie przygotujemy zupę mocy wzmacniającą energię i witalność wg 5 przemian oraz spróbujemy naparu z „Diamentowej Róży”. Wyruszysz w niesamowitą kulinarną przygodę! Będzie pięknie i energetycznie!

(Każda uczestniczka otrzyma skrypt).

Uwaga! Po warsztatach istnieje możliwość nabycia ziół kulinarnych TCM oraz kwiatów. Prowadzone są także zapisy na konsultacje indywidualne. Gotujemy z wysokiej klasy ekologicznych i naturalnych produktów, zupa będzie wegańska i bezglutenowa!

Prowadząca: Katarzyna Fizia – mgr dietetyki, dietetyk i terapeuta TCM. Specjalista z zakresu masażu Gua Sha, moksy i ziół kulinarnych TCM. Praktykuje Ping Shen, jogę holistyczną i Heartfulness. Kontynuuje rozwój naukowy na studiach doktoranckich (Śląski Uniwersytet Medyczny). Pasjonatka kulinarna, weganka, zakochana w wolnowarze i zupach mocy. Każdą wolną chwilę spędza w naturze.

Sala Edukacyjna – Ip

Koszt : 40zł /os (15 miejsc) – Kup BILET

Spotkanie z wyjątkową kobietą: Katarzyną Miller

Koszt : 35zł /os – Kup BILET

Katarzyna Miller – psycholog, psychoterapeutka, felietonistka, filozofka, poetka, pisarka. Wykładała psychologię na Gender Studies na UW. Od ponad 30 lat prowadzi terapie psychologiczne dla małżeństw oraz warsztaty rozwojowe dla kobiet. Pisze i udziela wywiadów dla wielu pism. Trwale związana ze „Zwierciadłem”. Często gości jako ekspert w programach telewizyjnych i radiowych. Na stałe współpracuje z ośrodkiem rozwoju osobistego Alcha. Poetka śpiewająca swoje własne piosenki na koncertach. W swoich książkach podpowiada, jak podnieść się po życiowych porażkach i odnaleźć sens życia. Autorka licznych książek z zakresu psychologii oraz tomików wierszy, m.in.:

– Bajki rozebrane (z Tatianą Cichocką),

– Bez cukru, proszę (z Danutą Kondratowicz),

– Blaski życia,

– Być kobietą i nie zwariować (z Moniką Pawluczuk),

– Być kobietą i wreszcie zwariować,

– Chcę być kochana tak jak chcę (z Ewą Konarowską),

– Instrukcja obsługi kobiety (z Suzan Giżyńską),

– Instrukcja obsługi faceta (z Suzan Giżyńską),

– Instrukcja obsługi ludzi toksycznych (z Suzan Giżyńską),

– Jak pies z kotem czyli kobieta i mężczyzna na co dzień (z Miłoszem Brzezińskim),

– Królowe życia i król,

– Kup kochance męża kwiaty,

– Męskie sposoby na damskie rozmowy,

– Nie bój się życia,

– Słone ciasteczka. 10 opowiadań erotycznych,

– W życiu jak w kinie czyli filmy na kozetce u Kasi,

– Zrób to, kochanie,

– Życie jest fajne (z Małgorzatą Szcześniak),

– Jak się nie rozstać, a jeśli rozstać, to jak? (z Suzan Giżyńską),

– Daj się pokochać dziewczyno (z Joanną Olekszyk), etc…..

tomiki wierszy:

– Stołeczek,

– Ból jest jedwabiem,

– Fontanna miłości.

Zapraszamy!

Organizator:

Dom Kultury w Rybniku – Boguszowicach, Kontakt: tel. 32 425 20 16

Współorganizator:

Szałas Rozwoju

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s