Nowe zajęcia Zumba Fitness

Zapraszamy na nowe zajęcia w każdy poniedziałek o godzinie 19.30

Karnet miesięczny 50 zł
Pojedyncze zajęcia 15 zł
(płatne u instruktora)

ZUMBA to fuzja tańca i aerobiku zainspirowana latynoskimi rytmami. Jest to innowacyjny system fitness kształtujący sylwetkę, poprawiający kondycję, wyzwalający potężne dawki pozytywnej energii.

ZUMBA, to połączenie prostych kroków tanecznych, świetnych kombinacji ruchów i rytmów latynoskich oraz międzynarodowych, tj. merengue, cumbia, regeton, salsa, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha-cha, rumba, twist i wiele innych, które wraz z energetyczną muzyką porywają do zabawy. Atmosfery panującej na zajęciach nie da się opisać, trzeba spróbować i poczuć to na własnej skórze.
ZUMBA jest przeznaczona dla wszystkich nie zależnie od wieku, płci, zdolności ruchowych lub doświadczenia w tańcu lub fitnessie, gdyż łatwo ją dostosować do indywidualnych potrzeb i możliwości. Coraz więcej i więcej osób bawi się z Zumbą i chcemy zadbać o to, aby ich doświadczenie było jak najbardziej komfortowę w wygodnej, pełnej kolorów, najświeższej kolekcji odzieży Zumby. Cóż jest bardziej zabawnego niż uczestniczenie w lekcji całkowicie w stylu Zumba, dlatego na zjęciach zalecany jest strój sportowy, wygodny, nie krępujący ruchów. Istnieje możliwośc zakupu orginalnego stroju do ZUMBY.

Więcej informacji

 

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s